Artykuł w elektronicznym wydawnictwie ciągłym

NAZWISKO(A), Imię(ona). Tytuł artykułu. Tytuł wydawnictwa ciągłego. [typ nośnika]. Wydanie. Oznaczenie zeszytu. Data aktualizacji/nowelizacji. Lokalizacja w obrębie wydawnictwa ciągłego. Numer znormalizowany.

Dla dokumentów dostępnych online:
NAZWISKO(A), Imię(ona). Tytuł artykułu. Tytuł wydawnictwa ciągłego. [typ nośnika]. Wydanie. Oznaczenie zeszytu. Data aktualizacji/nowelizacji [data dostępu]. Lokalizacja w obrębie wydawnictwa ciągłego. Warunki dostępu. Numer znormalizowany.

Przykłady:

• SOBCZAK, Krzysztof. Pamiętajcie o gospodarce. Rzeczpospolita [online]. 2006, nr 55 [dostęp: 6 marca 2006]. Dostępny w Internecie: .
  • OSTROWSKA, Katarzyna, MORAWIECKA, Agnieszka. Leasing czy kredyt: jak sfinansować zakup samochodu. Rzeczpospolita [CD-ROM]. 2005-07-01, Archiwum 3 kwartał 2005, dodatek Dobra Firma.
  • DAWSON, Michael. Building strategic skills for senior managers at HBG Construction. Human Resource Management International Digest [online]. 2004, Vol.12, Iss.2 [dostęp: 6 marca 2006], s. 24.Dostępny w serwisie ABI Inform Global; dostęp internetowy w Bibliotece MWSE w Tarnowie: .
  • WYRZYKOWSKI, Artur. Nie taki diabeł straszny: programy do archiwizacji dokumentów. PCkurier [online] 2003, nr 4 [dostęp: 2006-03-07]. Dostępny w World Wide Web: .
  • PROSZOWSKA-SALA, Anna. Dog in the fog – PR produktywny [online]. 2006-03-03 [dostęp 2006-03-07]. Dostępny w Internecie: .