Otwórz bibliotekę w domu!

Biblioteka uczelniana oferuje dostęp do podręczników i monografii w formie książek elektronicznych na komputerach domowych i urządzeniach mobilnych. Wystarczy założyć konto w systemie Ibuk Libra i pobrać indywidualny kod dostępu z Biblioteki, żeby otworzyć w domu, podróży i wszędzie tam, gdzie Państwa smartfon ma dostęp do Internetu, bibliotekę zaopatrzoną w ponad 1300 publikacji naukowych.

Zarejestrowanych użytkowników, oraz tych, którzy korzystali wcześniej z systemu informujemy, że od stycznia ofertę powiększono o 120 nowych tytułów z zakresu pedagogiki, w tym edukacji wczesnoszkolnej, finansów, rachunkowości, problemów samorządu terytorialnego oraz zarządzania (wydania 2018 i 2019).

Przechodzimy przez trudny czas zagrożenia epidemicznego, zajęcia realizowane są zdalnie, studenci ostatniego semestru przygotowują pracę dyplomową. Pracownicy Biblioteki przesłali na konta e-mail (podane w Dziekanacie lub Bibliotece) indywidualne kody dostępu do elektronicznej czytelni podręczników i monografii naukowych Ibuk Libra wszystkim studentom, którzy takich kodów nie otrzymali w Bibliotece MWSE, w tym również tym, którzy nie założyli kont bibliotecznych i nigdy nie korzystali z biblioteki uczelnianej. Prosimy Państwa o sprawdzenie poczty (również skrzynki spam) i zarejestrowanie się w systemie. Jeżeli Państwo nie otrzymaliście kodu, prosimy o wiadomość na adres: biblio@mwse.edu.pl – kod zostanie przesłany ponownie.

Łatwe wyszukiwanie książek! W oknie wyszukiwarki wystarczy wpisać temat (słowo lub frazę), a przeglądarka przeszukuje zarówno tytuły książek, jak i opisy, słowa kluczowe i całą treść publikacji.

Zobacz 3-minutowy film: https://www.facebook.com/IBUKLibraPWN/videos/1340479136126880/

Informacje dotyczące dostępu do bazy.

Ważne! Informujemy, że Czytelnia Ibuk Libra stanowi dodatkową ofertę Biblioteki. Książki udostępniane elektronicznie nie są skanami książek drukowanych, zgromadzonych w Bibliotece MWSE. Chociaż niektóre tytuły mogą się powtarzać, nie wszystkie książki są dostępne w wersji elektronicznej. W Czytelni Ibuk Libra znajdziecie też Państwo takie  publikacje, których Biblioteka nie udostępnia w postaci papierowej.

Zmiana rozmiaru
Kontrast